Emlak Çevre Temizlik Vergisi Kredi Kartı Taksit Kampanyaları

Ev / gayrimenkul sahiplerinin belediyelere ödemesi gereken Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ikinci taksiti için son ödeme tarihi 30 Kasım 2022. Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemelerini yaparken kredi kartlarını tercih eden müşterilerine taksit imkanı sunan banka kampanyalarını sizin için sıralıyoruz.

 • Enpara.com kredi kartı ile 6 taksit : Enpara kredi kartı sahipleri gib.gov.tr üzerinden yapacakları peşin ödemeleri Enpara internet şubesi veya Enpara mobil bankacılık uygulaması üzerinden güncel dönem işlemlerinden aylık 3000 TL’ye kadar ücretsiz 6 aya kadar faizsiz taksitle geri ödeme imkanı sunabilirler. 3 Taksit garanti + 3 kuvvetle muhtemel toplam 6 taksit
 • İş Bankası Maximum Kart 5 Taksit : 1 – 30 Kasım 2022 tarihleri arasında, Belediye vezneleri ve Belediyelere ait internet siteleri üzerinden 100 TL-50.000 TL arasındaki ödemelerde faizsiz 2, 3 veya 5 taksitte geri ödeme ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Ödemeyi peşin olarak gerçekleştirdikten sonra, Maximum Mobil, İşCep uygulamalarından veya isbank.com.tr İnternet Şubesinden vergi tutarınızı faizsiz olarak 2 veya 3 taksite bölebilirsiniz.
 • Ziraat BankKart 4 taksit (Faizsiz Sonradan Taksitlendirme Kampanyasıyla) Bankart’ın 30 Kasım’’a kadar devam eden Faizsiz Sonradan Taksitlendirme kampanyası değerlendirilebilir. Kampanya kart sahiplerine yasal olarak taksitlendirmeye izin verilen sektörlerde faaliyet gösteren iş yerlerinden Bankkart’ın kredi kartı özelliği ile yapılacak yurt içi işlemler sonradan taksitlendirmeye imkanı veriyor (250-10.000 TL aralığındaki işlemler azami 4 aya kadar). Sonradan taksitlendirme işlemi işlem dönem işlemlerine yansıdıktan sonra, Bankkart Mobil, Ziraat Mobil, İnternet Şubesi veya Müşteri İletişim Merkezi üzerinden gerçekleştirilebiliyor.
 • Garanti BBVA Bonus Kart 3 Taksit Belediye / kamu hizmetleri alanında faaliyet gösteren işyerlerinde 200 TL ve üzeri kredi kartı ile yapılan peşin ödemelerde; Garanti BBVA, Bonus kart sahipleri ücretsiz 3 taksit imkanından faydalanabiliyor. öÖdeme yapmadan önce BonusFlaş üzerinden, uygulama içinde HEMEN KATIL’ın tıklanması veya Garanti BBVA sisteminde bulunan cep telefonundan ilk harcamadan önce EMLAK yazıp 3340’a SMS gönderilmesi gerekiyor.
 • Halkbank Paraf Card 3 Taksit 100 TL ve 200.000 TL arasındaki peşin Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemelerini ücretsiz, faizsiz 3 taksite böldürebilecekler. Katılmak için harcama öncesi bankada kayıtlı cep telefonu numarasından VERGİ yazıp 3404‘e SMS göndermeleri ya da Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklamaları gerekiyor.
 • Yapı Kredi Worldcard 3 taksit Worldcard sahiplerine  Kasım 2022 tboyunca  100 TL ve üzeri peşin Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemeleri için ücretsiz, faizsiz 3 taksit imkanı sun
  Emlak_cevre_temizlik_Vergisi
  Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi Ödemenizde 4 Taksit!

  uluyor. Ödeme yaptıktan sonra “EMLAK” yazıp bir boşluk bırakarak işleme özel yapı kredi tarafından cep telefonunuza gönderilen şifreyi ekleyip 4454’e SMS göndererek kampanyaya katılabiliniyor. Daha önceki kampanyalardan farklı olarak önceden SMS veya World Mobil üzerinden katılım seçeneği burada geçerli değil.

Bu arada

Enpara.com kredi kartına buradan başvurabilirsiniz
WorldCard sahipleri World Mobil uygulamasını telefonunuza indirmek için tıklayın.