KrediGo Nedir? Nasıl İndirilir?

Finansbank sadece mobil uygulama üzerinden ihtiyaç kredisi alabileceğiniz uygulaması KrediGo‘yu kullanıma açtı. Geleneksel kredi alma süreçlerinden farklı olarak KrediGO sadece App Store ve Google Play üzerinden indirebileceğiniz ücretsiz bir uygulama, bir internet sitesi yok ve Finansbank internet şubesi’nden de kullanılamıyor.

Uygulama marketlerinde “kredi” anahtar kelimesi yüksek bir arama hacmine sahip ve şimdiye kadar sadece bireysel kullanıcıların yüklediği hesaplama makinelerini bulabiliyorunuz. Bankaları mobil uygulamaları üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunu her zaman yapabiliyordunuz ama sadece “kredi” özelinde bir uygulama şimdiye kadar eksikti ve Finansbank’ta bu boşluğu görerek kredi hesaplama ve başvurusunu yapabildiğiniz sadece ihityaç kredisi alabileceğiniz KrediGO’yu çıkardı.

Kullanıcıya sunduğu basitlik ve amaca yönelik sade bir uygulama olmasından dolayı KrediGo’nun yüksek hacimlerde kullanılacağını tahmin ediyoruz.

Hangi banka müşteri olursanız olun KrediGo üzerinden yapacağınız başvuru onaylandığı takdirde eğer Finansbank müşterisi iseniz anında kredinizi kullanabilir, eğer Finansbank müşterisi değilseniz de herhangi bir şubesine giderek onaylanmış kredinizi hesabınıza geçirebilir.

Kredi oranları başvuru sahibinin Findeks skoruna göre değişiklik gösterebiliyor, güncel oranlara Finansbank’ın web sitesinden bakılabilir.

KrediGO ile neler yapabilirsiniz?

  • Talep edilen kredi tutarını belirleyip bilgileri doldurduktan sonra ihtiyaç kredisine kolayca başvurabilir.
  • Kullanılan krediye ait bilgilere ulaşılabilir, başvuruların durumu gözlemlenebilir.
  • Kredi Hesapla fonksiyonu ile talep edilen tutar ve taksit sayısı için hesaplama yapılabilir, aylık taksit tutarı ve toplam geri ödeme tutarı gibi bilgiler görülebilir.

[wpsm_video]https://www.youtube.com/watch?v=S9RhrxUod7Y[/wpsm_video]