Maximum Mobil ile nasıl uçak bileti alınır?

İş Bankası tarafından çıkarılan Maximum Mobil cüzdan uygulaması içine uçak bileti satın alma özelliği de eklenerek güncellendi.

İş Bankası tarafından çıkarılan kredi kartlarının yanında diğer banka kredi kartlarını da ekleyerek kullanacağınız Maximum Mobil uygulaması ile uçak biletiniz başka bir uygulama veya siteye gitmeden satın alabiliyorsunuz.

Diğer uçak bileti satın aldığınız sitelerden çok farklı olmayan bir işlem akışı olsa da bilet satın alma uygulamalarındaki kadar detaylı bir filtreleme seçeneği bulunmuyor, kullanabileceğiniz tek seçenek sadece direk uçuşların listelemesi ile sınırlı, ör. havayoluna göre filtreleme yapamıyorsunuz.

İstediğiniz uçuşları seçtikten sonra eğer İş Bankası müşterisi iseniz uygulama sizi tanıyor, eğer başka bir banka müşterisi iseniz öncelikle üyelik ve kart tanımlama aşamalarından geçmeniz gerekiyor.

Maximum Mobil’in ana amacı bir dijital cüzdan uygulaması olmasından dolayı uçak bileti fiyatları ana işlevi bilet satınalma olan site ve uygulamalarda bulunan kampanyalı fiyatları göstermiyor, aynı zamanda uçuşlarınız için çoklu şehir seçeneği seçemiyorsunuz sadece gidiş/dönüş ve tek yön seçebiliyorsunuz.

Eğer İş Bankası Maximum kredi kartı müşterisi iseniz uçak bileti alırken birikmiş Maximiles puanınızı da kullanabiliyorsunuz.

İş Bankası Maximum Mobil uygulamasını aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

İş Bankası Maximum Mobil iphone uygulaması indir