EK Motorlu Taşıt Vergisini 5 taksitte ödemek için Enpara.com Kredi kartı kullanın

Eğer Kredi kartı harcamalarınızdan puan kazanma diye bir önceliğiniz yoksa, Enpara.com kredi kartı ömür boyu ücretsiz olması nedeniyle kullanmak isteyebilirsiniz. QNB Finansbank Enpara.com kredi kartının önemli bir avantajı da vergi ödemeleri ile ilgili.  MTV ödemelerini Enpara.com kredi kartı ile yapılması durumunda 6 taksit’e kadar geri ödeme  imkanı devam ediyor ama resmi bir açıklama da yok.

Enpara kredi kartı sahipleri ise gib.gov.tr üzerinden yapacakları peşin ödemeleri Enpara internet şubesi veya Enpara mobil bankacılık uygulaması üzerinden güncel dönem işlemlerinden aylık 6000 TL’ye kadar ücretsiz 3 taksit kampanyasından yararlanarak taksitlendirilebiliyorlar. Eğer tek motorlu taşıt vergisi (MTV) ödeyeceğim derseniz banka size ödemenizi 3000 TL’yi aşmamak kaydı ile 5 aya kadar ücretsiz faizsiz taksitle geri ödeme imkanı sunuyor.

Enpara.com kredi kartı vergi ödemesi olsun veya olmasın dönem içi işlemlere yansıyan kredi kartı harcamalarınızı yasaklı sektörlerde değilse uygulama üzerinden aylık 6000 TL yi aşmamak kaydı ile 3 aya kadar taksitlendirme imkanı sunuyor.

Eğer hali hazırda QNB Finansbank Müşterisiyseniz Enpara.com da kolayca buradan hesap açabilirsiniz.

Enpara.com kredi kartınız yoksa  Ömür boyu aidatsız Enpara.com kredi kartı sahibi olmak için buraya tıklayın.