TEB 3 Ay Ertelemeli Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Türk Ekonomi Bankası (TEB), müşterilerine 2020 sonbaharına özel  36 aya kadar varan vade ve veya üç ay erteleme seçenekleriyle İhtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuyor. 

Eylül itibariyle uzaktan da olsa okulların açılması ile okulla ilgili harcamalara, uzaktan eğitimin ihtiyaçlarından kaynaklanan harcamaları fonlamak amacıyla veya diğer farklı nakit ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir kampanya bu.  

Vade seçenekleri, 3 aydan 36 ay arasında değişiyor.  3 ay erteleme seçeneği de bulunan TEB  Sonbahar İhtiyaç Kredisi kampanyasına;

  • TEB Şubelerinden
  • CEPTETEB İnternet Şubesi
  • CEPTETEB Mobil Uygulaması
  • Çağrı Merkezi 
  • teb.com.tr’den başvurmak mümkün 

TEB’ kredi kampanyasında farklı vade ve Findeks notuna göre değişen faiz oranıyla faydalanabilmek mümkün. Bu kampanya kapsamında kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’i kadar alınıyor. Kullanınan kredilerden vade, vade ertelemeli dönem dahil en fazla 36 ay olabiliyor. 

TEB, kredi başvurularını kendi kredi politikaları çerçevesinde serbestçe değerlendirip ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. Aynı zamanda kampanya koşullarını değiştirme hakkını da saklı tutuyor. 

1850 puan değerinde findeks kredi notuna sahip bir kullanıcı için  için örnek ödeme tablosunu aşağıda görebilirsiniz. 

TEB Sonbahar İhtiyaç kredisi kampanyasına buradan başvurabilirsiniz.

Findeks Kredi Notu 1 ile 1900 değerleri arasında değişen tüketicinin bankalar ile kurduğu borç ilişkisindeki geri ödeme performansını gösteren rakamsal bir değerdir. Arzu etmeniz durumunda 6TL karşılığında findeks web sitesi üzerinden notunuzu buradan satın alabilirsiniz.