Akbank Tosla Kart ile Alışverişlerde 25 TL İndirim Kampanyası

Ağustos 2020 N11.com Aköde Tosla Kart  25 TL İade kampanyası nedir?

Ön ödemeli kart rekabetinin yeni oyuncuları arasında yer alan  Tosla kullanıcı tabanını yaygınlaştırmak amacıyla  aktif kampanya kurgulamaya devam ediyor.  Ağustos ayında n11.com işbirliğiyle gerçekleştirilen 25 TL indirim kampanyası bu tür kampanyaların en sonuncusu.

Kampanyaya göre, N11.com üyeleri, n11.com, m.n11.com veya n11 mobil uygulaması uygulamasından Tosla Kart ile tek seferde yapacakları 100 TL ve üzeri ilk alışverişte 25 TL iade hakkı kazanıyor.

Kampanya 14 Ağustos – 14 Eylül 2020 tarihleri arasında Tosla Kart ile tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri ilk alışverişler için geçerli.

Kampanyaya hak kazanan kullanıcılar için 25 TL iadeler 30 Eylül 2020 tarihinde Tosla hesabına yükleniyor.

Kampanya, Yatırımlık Altın & Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Türk Telekom TL Yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu Satış, Özel Satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler dışında (bu kategoriler hariç)  diğer tüm kategori alışverişlerinde geçerli.

N11.com Tosla kampanyasının avantajlı mı?

Eğer internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde taksit tercih etmiyorsanız 100 TL nin üzerinde yapacağınız her türlü alışveriş için 25 TL nakit iade güzel bir fırsat. Özellikle kozmetik gibi taksitli alışveriş imkanı bulunmayan sektörlerde avantajlı olacaktır.

Sanal kart gibi ön ödemeli kart kullan üzerine 25 TL indirim kazanmak kim istemez?

Tosla kart’ın kampanyalarından faydalanmak istiyorsanız; telefonunuzda tosla mobil uygulamasının yüklü olması gerekiyor. Tosla Mobil’i yüklemek için buraya tıklayın.