Arkadaşını PeP Kartla Tanıştır 20TL Kazanın Kampanyası Güvenilir mi?

Gerek kripto para piyasalarında gerekse ön ödemeli kart çözümlerinde bir çok alternatif ve kampanya var ama çoğumuz bu kampanyaların ne kadar güvenilir olduğunu sorgulamaya başladık.

Thodex kripto borsasının çok zengin bir influencer kadrosu ile yaptığı kampanyanın üzerinden üç ay geçmeden platformun kapanıp sahibinin yurt dışına kaçmasından sonra güvenilir kampanyaların ayrıştırılması daha da önem kazandı. Bu amaçla bu platformdan bizim dikkatimizi çeken güvenilir kampanyaları paylaşmaya karar verdik.

Güvenilir kampanya duyurularımızın ilkinde sizlere Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri tarafından çıkartılan PeP kart ‘ın 20TL hediyeli Arkadaşını getir kampanyasından bahsetmek istiyorum.

PeP Kart nedir? PeP kart güvenli mi?

Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri tarafından çıkartılan PeP kart, üyelerine Visa ve TROY logolu ön ödemeli kart, yurt içi / yurt dışı para transferi, TL ve yabancı döviz hesapları, fatura ödeme hizmetleri sunan finansal servisler sağlıyor. Pegasus BolBol uçuş programı ve Opet PeP işbirlikleri ile platformu kullanan müşterilerine farklı avantaj ve kazanımlar sunmaya devam ediyor.  PeP TCMB lisanslı bir elektronik para ve ödeme hizmetleri şirketi. Dolaysıyla platformdaki bakiyeleriniz TCMB nezdinde teminat altında saklanmaktadır.

PeP Arkadaşını Getir ikinizde 20 TL kazanın kampanyası detaylarına göz atarsak;

PeP Nisan 2021 itibariyle arkadaşlarını platforma kazandıran üyelerine / PeP kart sahiplerine  20TL hediye eden bir kampanya kurgusunu yayınladı.  Buna göre;

 • Öncelikle PeP üyesi olmanız gerekiyor. PeP uygulamasını buradan indirdikten sonra yönergeleri takip ederek ücretsiz üyeliğinizi kolayca başlatabilirsiniz. 
 • Kampanya 20/04/2021 – 20/05/2021 tarihleri arasında geçerli. Daha sonrasında kampanya süresi uzayabilir. 
 • Uygulamaya giriş yaptıktan ekranın altında yer alan arkadaşını “davet et” görseline tıklayıp oluşturulan linki arkadaşınla istediğin uygulama üzerinden paylaşman yeterli. 
 • Arkadaşın link üzerinden üyeliğini tamamlayıp fiziki kartını talep etmesi gerekiyor.
 • Arkadaşın  kartını teslim aldıktan sonraki ilk 30 gün içerisinde PeP Fiziksel Visa Kartı ile 250TL harcama yaparsa, her ikiniz de 20 TL kazanabilirsiniz. 
 • PeP kart sahipliği için alt sınır 13 yaş olsa da bu kampanyaya katılım için 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılsalar dahi ödül kazanamıyorlar.
 • Kampanyaya hak kazanmak için, kişiye özel davet linki üzerinden arkadaşınızın kampanya tarihleri içerisinde ilk kez PeP üyesi olması ve PeP Fiziksel kart sahibi olması gerekiyor.  
 • Bir PeP üyesi istediği kadar arkadaşını davet edebilse de  kampanya kapsamında toplamda en fazla 3 arkadaşı için ödül kazanabiliyor. 
 • Bir PeP üyesi davet ettiği 3 arkadaşının da  250 TL harcama yapmaları sonrasında toplamda en fazla 60 TL kazanabiliyor. 
 • Kazanılan hediyeler;  harcamaların tamamlanmasını takip eden 15 gün içerisinde PeP Ödül hesabınıza yükleniyor. 
 • Kampanya kapsamında bazı sektörel kısıtlar var.   “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), e-cüzdan yüklemeleri, kontör ve puan alımlar kampanya kapsamında sayılmıyor. 
 • Kampanya bir katılım sınırı da var.  Kampanyadan ödül kazanımı kampanyaya katılan ilk 5000 PeP üyesi ile sınırlı. 

PeP 20 TL hediyeli “Arkadaşını Getir Kampanya” değerlendirmesi:

Her ne kadar 20TL’lik ödül ilk bakışta cazip gibi gelse de 250 TL harcama şartı bana yüksek geldi. Harcama şartının 150 TL’ye indirilmesi çok daha makul olabilirdi. Zira bankalar tarafından kurgulanan kazanımlı kredi kartı kampanyalarına baktığımızda harcama tutarlarının 150 TL civarında harcamalara 10 TL lik kazanımlarla kurgulandığını görüyoruz.

Kampanya detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Arkadaşına ve tanıdıklara davet linki göndermek için buraya tıkla.