Binance ile nasıl 500$ kazanılır? Binance güvenilir mi?

Binance, dünyanın işlem hacmi bakımından en büyük kripto para alım satım platformudur. CoinMarketCap üzerinde listelenen kripto borsaları arasında en yükske işlem hacmine sahip olan Binance borsasında 400 farklı coin alınıp satılabilmektedir. Yüksek işlem hacmi ve bilinirliliği ile kripto alıp satmak isteyenler tarafından çoğunlukla tercih edildiğini söyleyebiliriz.

Binance’in sahibi kim ve Binance hangi ülkede?

Binance’in sahibi 1977 yılında doğumlu Changpeng Zhao’dur, kendisi adını kısaca CZ olarak kullanmaktadır. Çin asıllı olan CZ, Kanada’da McGill Üniversitesinde bilgisayar bölümünden mezundur.

2017’nin eylül ayında Çin merkezli bir borsa olarak kurulan Binance, Çin Hükümeti’nin kripto para ticaretine yasak getirmesiyle Japonya’ya taşınmış, daha sonra, Japonya’nın da Bitcoin ve kripto paralar hakkında katı düzenlemeler yapmasıyla birlikte Malta’da ofis açtmıştır. Bu gelişmelerden sonra Binance’in herhangi bir ülkenin kripto para borsası olduğunu söylemek mümkün değil, ama uzmanlar Binance’in bir Çin borsası olduğunu söylebiliriz..

Binance güvenilir mi?

Coinmarketcap üzerinde bulabileceğiniz veriler üzerinden yorum yapmak gerekirse milyonlarca kullanıcının Binance’e üye olduğunu ve uzun süredir kesintisiz bir şekilde kripto para ticareti izin verdiğini düşündüğümüzde güvenilir olduğu söylenebilir. 

Aynı zamanda Binance Türkiye ofisini de açarak üyelerin kimlik doğrulamasından geçmesini zorunlu tutmakta, kripto para alım/satım ve cüzdana çekme işlemlerinde de çok seviyeli önemler ile güvenliği yüksek tutmaktadır.

Binance’den nasıl 500$ kazanabilirim?

Yeni üye kazanma programı ile kısa süre için Binance yeni üye olarak en an 50$ yatıran ve toplamda 200$ alı satım yapanlar 500$’a kadar değeri olan Mystery Box kazanmaktadır. Kısa süre devam edecek olan bu kampanyaya katılmak için hemen tıklayın.