Maximum Mobil Nedir? Maximum Mobil Güvenli mi ? Nasıl İndirilir? Hangi İşlemler Yapılabilir

İş Bankasi maximum mobil uygulaması, İş bankası tarafından müşterileri için (kredi kartı veya banka müşterisi olabilir) hazırlanan bir mobil cüzdan uygulaması. İlk bakışta Maximum kredi kartı kampanyaları hakkında kredi kartı müşterilerini haberdar etmeye yarayan bir ürün olarak algılansa da işi bankası uygulamanın işlem seti ve özellikleri ile bunu daha öteye taşımayı başarmış.

Maximum mobil uygulaması ile neler yapılabiliyor?

Maximum Mobilde guncel kampanyalar

Kampanya Bilgilendirme ve Katılım

İlk öne çıkan özellik uygulamanın belki de varoluş sebebi olan Maximum ve İş Bankası kampanyalarından haberdar etmek. Maximum kart müşterileri için; İş bankası kredi kartı rekabetinde zirveye oynayan Garanti ve Yapı Kredi ile kıyaslandığında hiç de geri kalmayan hatta bazı açılardan daha da öne çıkan kampanyalar sunuyor. Maximum mobil bu kampanyaların bilgilendirmesi ve katılımı için altyapı oluşturuyor.

Para Transferi

Mobil cüzdan uygulamalarından bahsedildiğinde uygulamanın olmazsa olmazları arasında para transferleri geliyor. Para transferleri ücretsiz olmak zorunda değil ancak kolay yapılabilmesi aranan özellikler arasında ilk sırada yer alıyor. Maximum mobil iş bankası kart müşterilerine bu açıdan bir imkan tanıyor. Sahip olduğunuz iş bankası kartından tanıdıklarınızın kart numarasına veya Qr kod (karekod) ile para göndermeyi mümkün kılıyor. Aktif iş bankası kart müşterisi değilseniz benim gibi sadece mobil uygulama kullanıyorsanız bu özellik çok işinize yaramayabilir, ama genel müşteri profili açısından önemli bir özellik.

Fatura, Vergi Ödemeleri

Türkiye’de bankacılık hizmetlerinin kullanıp hala fatura ödemelerinde otomatik ödeme talimatlarını tercih etmeyen kişilerin sayısı hala çok fazla. İş bankası sahip olduğu yaygın firma ağı ile kullanıcılarına otomatik ödeme’ye bağlamadıkları faturaları ödeme imkanı sunuyor. Motorlu taşıt vergisi, kira gelir vergileri gibi internet vergi dairesi üzerinden ödemesi yapılabilen tüm vergileri yine maximum mobil üzerinden ödeme imkanı sunuyor. Tabi iş bankası maximum kredi kartı sahibiyseniz.

Diğer İşlemler

İşbankası maximum mobil uygulaması yukarda bahsi geçen işlemlerin yanısıra birçok ayrı işleme de aracılık yapıyor. Yemek sepeti üzerinden avantajlı iş bankası maximum menülerinden sipariş vermek, Apple ve google play store kodları satın alma, İş bankası yayınları gibi e- ticaret sitelerinden QR Code (Kare kod) ile alışveriş yapmak, cinemaximum salonlarından sinema bileti alma ve bence en önemlisi İstanbul kart yüklemesi işlemleri ile öne çıkıyor.  Eğer NFC destekleyen bir android cihazınız varsa bu işlem setlerine daha avanajlı özellikler de eklemeniz mümkün.

Maximum Mobil Değerlendirme

İş bankası maximum mobil ile kendi banka ve kredi kartı müşterilerine normal günlük hayat içersinde gerekli olan para transferinden, sinema bileti almaktan, toplu taşıma kartına bakiye yüklemeye kadar birçok işlem için aracılık yaptıkları bir platform sunuyor. Böylelikle İşte Cep de bankacılık işlemlerine daha konsantre bir platform olarak geliştirmeye devam ediyor.

İş bankası maximum mobil uygulamasını android uyumlu cihazlar için buradan;iOS uyumlu cihazlar için buradan indirebilirsiniz.

Yapıkredi worldcard sahipleri ise maximum mobil muadili world mobil uygulamasını buradan indirebilir.