Tosla Kart 30TL Trendyol indirim kampanyası

Ön ödemeli kart rekabetinde yer alan firmaların  aktivasyon için sık sık kampanya yaptığı bir dönemdeyiz. Tosla da bu alanda aktif kampanya kurgulayan ön ödemeli kart ve para transferi çözümü sunan firmalardan biri. Geçen ay gerçekleştirdikleri hepsiburada kampanyasından olumlu dönüş almış olmalılar ki benzer bir kurgu ile Haziran ayı için Trendyol ile işbirliğine gitmişler. Haziran 2020 için Tosla’nın Trendyol indirim kampanyası detaylarına inersek

Tosla Kart sahipleri veya Trendyol müşterileri, 1-30 Kasım 2020 tarihleri arasında (chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri hariç) Trendyol’dan tek seferde yapacakları 100 TL ve üzeri (KDV dahil, hediye çeki, kargo bedeli hariç) alışverişlerde Tosla Kart ile ödeme yapmaları durumunda de 30 TL indirim kazanıyor. İndirim sipariş özeti sayfasında Tosla Kart bilgileri girildiğinde yansıyor.  

Her müşteri indirim kampanyasından yalnızca 1 kez yararlanabiliyor. İndirim, ürün detayında “Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir.” ibaresi bulunan ürünlerde ve butiklerde geçerli değil. Sepette indirim, ikinci ürüne avantaj benzeri kampanyalı butiklerde kampanya avantajı ve indirim yine birlikte kullanılamıyor. Donanım haber mezarcıları için kötü bir haber olarak düşünürseniz, Farklı kulanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılınmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Trendyol kazanılacak olan 30TL indirimi haber vermeden iptal etme hakkını saklı tutuyor. 

Siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/geri gönderim vs.) indirim hak kazanma durumunu etkileyebileceğini unutmayın. 

Tosla Kart Nedir? 

Tosla Kart AkÖde tarafından geliştirilmiş elektronik para platformunun ön ödemeli kart bacağı. Bu platform üzerinden üyeler birbirlerine para gönderebiliyor. Tosla Kart platform üyelerine kredi kartı kabul eden üye iş yerlerinden ve online mağazalardan alışveriş yapma imkanı sunuyor. 

Tosla Kart Nasıl Alınır? 

Tosla Kart sahibi olmak için uygulamayı cep telefonunuza buradan indirip kayıt olduktan sonra; uygulama üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Bu şekilde isminize özel hazırlanmış bir ön ödemeli Tosla Kart adresinize gönderiliyor. Bunun için talep ettikleri 5 TL kart ücretini tosla hesabınızdan düşüyorlar.  Bunun yanısıra Sabancı ortaklıkları olan Teknosa ve Carrefoursa mağazalarından da Tosla Kart anonim (isimsiz) kartlar almak mümkün. Malesef kayıt olduktan sonra şu aşamada bir sanal ön ödemeli kart çıkarma imkanı bulunmuyor.