Enpara.com Spotify ve Netflix iade kampanyasını sonlandırdı

Her güzel şeyin bir sonu vardır. Alternatif bankacılık hizmetlerinin rekabeti yönlendiren oyuncularından Enpara.com, uzun süredir devam ettirdiği Netflix, spotify ve youtube premium kampanyasını 30 Eylül itibariyle sonlandırdı. 

Enpara.com Vadesiz TL hesabı ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’na tanımlanmış en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı olan enpara.com müşterileri, ilgili ay için talimatlı faturaların ödenmesi durumunda aylık toplamda 30 TL’ye kadar olan Spotify, Netflix ve YouTube Premium harcamalarının %50’si iade ediliyordu. Yani her ay toplamda 15 TL gibi bir iade söz konusuydu. En yüksek Netflix paketiniz var diyelim. Takip eden ayın 7. gününde 15TL hesabınıza iade alabiliyordunuz. 

Artık önümüzdeki kampanyalara bakacağız. Enpara.com ekibine kampanyayı pandemi döneminde 30 Eylül’e kadar uzatmış oldukları için teşekkür ediyorum. 

Merak edenler için Papara.com cashback kampanyasında bu üç platform için hiç bir şart aranmaksızın platform başına Aralık 2020 sonuna kadar 10TL iade veriyor.