Paraf Mobil Nedir? Paraf Mobil Güvenli mi ?

Paraf Mobil Halkbank tarafından paraf card sahipleri  için hazırlanmış bir  mobil uygulama. Hem android hem iOS uyumlu akıllı telefonlarda kullanılabiliyor. En büyük özellikleri arasında kredi kartı rekabetinde  kurguladıklar dikkat çekici Paraf Card  kampanyalarına kolaylıkla katılabiliyorsunuz. Buna alternatif olarak sms ile katılım var onunla karşılaştırıldığında (ikisi de cep telefonu kullanımı gerektiriyor) çok daha avantajlı. 

Paraf Mobil’i Kimler kullanabilir?

Android ve iOS işletim sistemleri tarafından güncellemeler alan mobil telefon sahibi tüm Halkban bireysel kredi ve bank kartı sahipleri uygulamayı akıllı telefonlarına indirip kullanabilir.

Paraf Mobil Uygulamasını indirdikten sonra nasıl giriş yapılır?

Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası, Müşteri Numarası ve parola ile giriş yapabilirsiniz.

Paraf Mobil’i nasıl indirebilirsiniz?

ParafCard.com.tr web sitesinden ilgili sayfadan yönlendirmeleri takip ederek; iPhone telefonlar için Apple iTunes ve Android telefonlar için Google Playstore uygulama mağazalarından ücretsiz olarak telefonunuza indirebilirsiniz.

Paraf Mobil Genel Değerlendirme

Sonuç olarak, Kredi kartı rekabetinde aktif ve rekabetçi kampanyaları ile dikkat çeken Halkbank gibi Türkiye’nin önde gelen kamu bankalarından birinin sırf kampanya katılımı için bile çok indirileceği ve başlangıçta aktivasyonun yüksek olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Fakat zaman içinde kullanıcılarına sağlayacağı fayda açısından bu alandaki en beğendiğim örnek olan Maximum Mobil’i yakalamayı hedeflemezse mevcut işlem seti ile kullanıcılar uygulamayı süratle terk etmeye başlayacaktır.

Uygulamanın yorumlarına genel olarak baktığımızda kulllanıcı deneyimi ve çağrı merkezi desteği açısından hala katetmesi gereken mesafeler olduğunu görüyoruz.