Öne Çıkan PeP Kart Fırsat Kampanyaları 2020 Sonbahar

Ön ödemeli kart ve elektronik para şirketleri kullanıcı sayılarını arttırmak için, aktif olarak kampanya ve iş birliği yapmaya devam ediyor. 

PeP (Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri) de bu amaçla aktif kampanya yapan markalardan biri. Her alışverişte numarası değişen sanal kart hizmeti ile bu alanda hizmet veren ön ödemeli kart çözümleriyle dikkat çekiyor.  Ancak bugün için iki güncel kampanyasından bahsetmek istiyoruz.

OPET PeP Visa Sanal kart işbirliği kampanyası 

Türkiye’nin önde gelen akaryakıt şirketlerinde OPET ile beraber kurguladıkları bu kampanya kapsamında; 

PeP, Opet-PeP Visa  sanal kartlarıyla e-ticaret sitelerinde tek seferde 300 TL ve üzeri harcama yapanlarına 30 TL değerinde OPET yakıt puan, toplamda 250 TL ve üzeri dijital platform üyeliklerinde 30 TL, 750 TL ve üzeri tüm yurt dışı internet harcamasına ise 50 TL hediye ediliyor.  

Kampanya 28 Temmuz – 31 Ekim 2020 tarihleri arasında geçerli. Kampanya kriterlerine uyan her harcama için takip eden ayın 7. günü kişinin cep telefonuna 30TL tutarında puan yatırılacak. Yatırılan puanlar sadece benzin veya motorin alımında kullanılabiliyor. Harcanmayan puanlar 16 Aralık 2020 tarihinde geçerliliğini kaybediyor. Bu kampanya özeline baktığımızda ise taksitsiz 300 TL alışveriş üzeri 30 tl değerinde akaryakıt kazanımı bana çok cazip gelmedi. Kampanya PeP’de hesap açmaya değecek, tutar ve çeşitlilik sunmuyor. İadeler cep telefonlarına yapılacak kullanım nasıl olacak orası da kullanıcı tarafında soru işaretleri taşıyor.  PeP ön ödemeli kartı deneyimlemek isteyenler bunun yerine bir sonraki kampanyayı değerlendirmek mantıklı olabilir. Opet-PeP Sanal Kart’a sahip olabilmek için https://peple.com.tr/cp/opet  adresinden başvuruda bulunmak lazım.

5o TL yüklü PeP Visa Kart Kampanyası 

Sanal kart hizmetleri ile öne çıkan PeP kartlarının fiziksel olarak da cüzdanlarda yer alması ve fiziki alışverişlerde kullanılması için; PeP visa kartları ücretsiz sunuyor. Ücretsiz kartlar ek olarak içerisinde yüklü 50 TL ile geliyor. 50 TL tutaro 250 TL ve üzeri ilk alışverişinizde kullanabilirsiniz. Kampanya, 1 Eylül – 31 Ekim 2020 tarihleri arasında geçerli, Kampanya, kampanya süresi boyunca ilk defa PeP’e üye olan ve kart talep eden müşteriler için geçerli. 1 Eylül’den önce üye olmuş müşteriler kampanya kapsamı dışında kalıyor. Sadece PeP uygulaması içinden ya da online şubeden talep edilecek PeP Visa Kartlar 50 TL yüklü olarak gönderiliyor.  Kart kuryeden imzalı olarak teslim alındıktan sonra, 50 TL hediye aktif halle getiriliyor. Yüklenen 50 TL hediyeyi, 250 TL ve üzeri fiziki ve internet alışverişlerinde kullanabilirsiniz. Fiziki kartın kuryeden teslim alınmış olması durumunda, 50TL hediyeyi  sanal kartla yapılacak alışverişlerde de kullanabilirsiniz.  Yüklenen 50 TL bakiye, 31 Aralık 2020 tarihine kadar yapılacak alışverişlerde geçerli olacaktır. Bu tarihe kadar kullanılmayan 50 TL geri alınıyor. Kampanya, kampanya döneminde PeP’e üye olup kart talep eden ilk 5,000 kişi ile sınırlı 5000 kişiye ulaşıldığında kampanya sona erecek.

PeP – (Paladyum Elektronik Para) kart güncel kampanyalarından faydalanabilmek için öncelikle bir PeP hesabı açmanız gerekiyor. Uygulama üzerinden ücretsiz olarak hesabınızı açtıktan sonra yine uygulama üzerinden kolayca PeP kart talep edebilirsiniz. Kartı adresinize gönderiyorlar. PeP kart sahibi olmak PeP hesabı açmak için buraya tıklayın. Arkadaşlarınızı PeP kart’a davet etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

PeP Hakkında

PeP (Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri), 6493 sayılı kanun ile lisansını almış Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası denetiminde olan bir elektronik para şirketidir. PeP, üyelerine Visa ve TROY kartı, yurt içi / yurt dışı para transferi, TL ve yabancı döviz hesapları, fatura ödeme hizmetleri sunan finansal servisler sağlıyor.