Yapı Kredi Worldcard 75TL Worldpuan kampanyası dikkat çekiyor

Yeni yılın yaklaşması ile kredi kartı kampanyalarında büyük tutarlı harcamalara yönelik kampanyalar da kendini göstermeye başladı. Bu sene sonunun öncekilerden farkı ise yeni yıl alışverişlerinin ağırlıklı olarak online gerçekleşmesi olacak gibi. Yapı kredi bu öngörüyle kredi kartı yıl sonu kampanyalarını kurgulamış. Worldcard 2020 yıl sonu kampanyalarından beğendiklerimi paylaşmak istedim. 

Yapı kredi world card sahibi müşterilerinin kartlarını fiziksel olarak kullanmalarına gerek kalmadan harcama yapmalarına imkan veren World Mobil aynı zamanda kampanyalara katılmak için de kullanılıyor. World Mobil’i yüklemek için buraya tıklayın

Yapı Kredi Worldcard sahipleri (Albaraka Worldcard, banka kartları ve dijital/sanal kart sahipleri de)  Amazon.com.tr ve mobil uygulamasından tek seferde yapacakları ilk 500 TL – 999 TL arasındaki peşin ve taksitli alışverişlere 50 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak ilk 1.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 75 TL Worldpuan kazanabilecekler. Kampanya için son katılım (alışveriş tarihi) 31.12.2020

Amazon 75TL Worldpuan kampanyasına nasıl katılınır? 

Kampanyaya en kolay katılma yolu;  World Mobil uygulaması üzerinden. Öncelikle akıllı telefonunuza world mobil uygulamasının yüklü olması lazım. Telefonunuzda world mobil uygulaması yoksa buradan yükleyebilirsiniz.  Uygulamaya internet bankacılığı şifreniz ile giriş yaptıktan sonra amazon.com.tr kampanyası üzerine gelip “HEMEN KATIL” butonuna tıklamak yeterli. 

SMS ile katılmak için ise; 

  • Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin  bankaya kayıtlı cep telefonlarından  AMAZON yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numarasını SMS ile 4454’e göndermeleri yeterli. 
  • Albaraka Worldcard sahipleri kampanya katılımı için AMAZON yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekiyor.

Kazanılan puanlar 10 iş günü geçerli 

Amazon 75TL worldpuan kampanyası kapsamında kazanılan puanlar 6 Ocak 2021 tarihinde kartlara yüklenecek, Kullanılmayan puanlar Worldpuan’lar 18 Ocak 2021 tarihi itibariyle geri alınıyor.

gittigidiyor_worldpuan_50TL

Gittigidiyor 75TL Worldpuan kampanyası da cazip ama world mobil ile katılımak lazım  

Amazon Prime üyesi değilsiniz; aradığınız ürünü veya daha hesaplısını Gittigidiyor.com üzerinde buldunuz. Harika! Çünkü Yapı Kredi Worldcard sahipleri (Albaraka, Vakıfbank Worldcard, banka kartları ve dijital/sanal kart sahipleri de)  Gittigidiyor.com üzerinden   tek seferde yapacakları ilk 500 TL – 999 TL arasındaki peşin ve taksitli alışverişlere 50 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak ilk 1.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 75 TL Worldpuan kazanabililyorlar.  Kampanya için son katılım (alışveriş tarihi) 31.12.2020

Nelere Dikkat etmelisiniz? 

Kampanya kapsamında tek seferde yapılan 500 TL – 999 TL arasındaki alışverişe  vaad edilen 50 TL, SMS ile katılırsanız 25 TL’ye düşüyor.  1.000 TL ve üzeri alışverişe verilen 75 TL, SMS ile katılırsanızı 50 TL’ye düşüyor. SMS ile kampanya katılımı bir kere yaparsanız  World Mobil üzerinden kampanyaya katılım sağlayamıyorlar.  World Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılabilmek için öncelikle akıllı telefonunuzda world mobil uygulamasının yüklü olması lazım. Telefonunuzda world mobil uygulaması yoksa buradan yükleyebilirsiniz.  Uygulamaya internet bankacılığı şifreniz ile giriş yaptıktan sonra gittigidiyor kampanyası üzerine gelip “HEMEN KATIL” butonuna tıklamak yeterli. 

SMS ile katılmak için (unutmayın bu durumda her alışverişte 25 TL değerinde puan kaybınız olacak) ;

  • Yapı Kredi bireysel kredi kart  müşterileri, Bankaya kayıtlı cep telefonlarından,  GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454’e göndermeleri gerekmektedir. Müşteri numaraları kredi kartlarının üzerinden teyit edebilirler. 
  • Albaraka Worldcard sahipleri  yine kayıtlı cep telefonlarından GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
  • Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.

Gittigidiyor 75TL worldpuan kampanyası kapsamında kazanılan puanlar 13 Ocak 2021 tarihinde kartlara yükleniyor, kullanılmayan puanlar Worldpuan’lar 25 Ocak 2021 tarihi itibariyle geri alınıyor.

World Dijital Kart
50 TL değerinde worldpuan kazanmak için

World Dijital kartla internet alışverişlerinde 50 TL Worldpuan Kampanyası

Geçtiğimiz hafta World Dijital Kart adıyla yeniden lansmanı yapılan Yapı Kredi Sanal kredi kartları için de benzer bir kampanya kurgusu var. Ancak bundan faydalanmak için zaman biraz kısıtlı. 25 Aralık 2020 tarihinden önce kampanyaya katılıp alışverişinizi tamamlamanız gerekiyor. Alışverişlerin, Amazon, Hepsiburada, N11, Trendyol, Gittigidiyor internet sitelerinden ve  veya mobil uygulamalarından yapılması gerekiyor. 

Dijital kartla 50TL worldpuan kampanyasına sadece world mobil uygulaması üzerinden kalabiliyorsunuz.  Bunun için akıllı telefonunuzda world mobil uygulamasının yüklü olması lazım. Telefonunuzda world mobil uygulaması yoksa buradan yükleyebilirsiniz.  Uygulamaya internet bankacılığı şifreniz ile giriş yaptıktan sonra “Dijital kart” kampanyası üzerine gelip “HEMEN KATIL” butonuna tıklamak yeterli. Kampanyaya katılmayan müşteriler kampanyadan puan kazanamıyorlar